ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
יקירנט
יקרינט, רומן אימיילים במלואו, בחינם:
להפעלה לחץ על הקישור, לשמירה לחץ לחיצה ימנית בעכבר על הקישור ובחר באפשרות שמור בשם (Save Target As)

 

סוף סוף רומן
497-1011


סוף סוף רומן במלואו, בחינם:
להפעלה לחץ על הקישור, לשמירה לחץ לחיצה ימנית בעכבר על הקישור ובחר באפשרות שמור בשם (Save Target As)

יעל ישראל

יעל ישראל

יעל ישראל היא סופרת, עורכת ומבקרת ספרות וקולנוע. ילידת תל אביב, 1960. היא פועלת בתחום הספרות העברית מאז 1983. פירסמה עד כה שני רומנים, קובץ סיפורים, ועוד סיפורים שפורסמו במבחר אנתולוגיות. ספריה של יעל ישראל, המתרחשים תמיד בתל אביב, עוסקים בהוויה הפנימית של האדם בעיר האורבנית, בין אם מדובר בשתי ילדות בשנות השבעים, בשכונה ליד מלון הילטון, כמו ברומן "רואות מכאן את כל העולם", או באלמנה צעירה המתמודדת עם קשיים נפשיים ופיזיים בתל אביב עתידנית ואפוקליפטית, כמו ברומן סוף סוף רומן.

במשך שני עשורים פורסמו בעיתונות אלפי ביקורות פרי עטה בתחום הספרות והקולנוע. יעל ישראל נולדה וגדלה בצפון תל אביב, תחילה בסמוך למלון הילטון, ואחר כך ליד כיכר המדינה. בת למשפחה מזרחית-דתית בלב האשכנזיות החילונית. היא למדה ב"גימנסיה הרצליה", ולאחר השירות הצבאי למדה קולנוע ב"בית צבי", אמנות פלסטית ב"מדרשה לאמנות ברמת השרון" וצילום ב"קמרה אובסקורה".

יעל ישראל ונולי עומר התכתבו להנאתן במיילים מטורפים על הנעשה והלא-נעשה בחייהן, ובעיקר על גברים, כשהחליטו לכתוב יחד רומן מכתבים מודרני שפורסם באתר Ynet. נא להכיר, הכותבות של יקירנט.

הרצאות עם יעל ישראל

 

 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.