ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
קובה - מדריך למטייל
קובה - מדריך למטייל

קוסטה ריקה - מדריך למטייל
קוסטה ריקה - מדריך למטייל

צביקי (צביקה) זידא

צביקי (צביקה) זידא

צביקי (צביקה) זידא, בן 50, בחייו עבר כמה גילגולים: נולד וגדל בתל-אביב הקטנה ברחוב שיינקין (בתקופה שהרחוב היה שונה מהמוכר היום). צביקי בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני במנהל עסקים, בוגר קורס מלווי קבוצות משנת 1990. במשך שנים רבות חי חיים "קונבנציונליים" שהשתנו בשנת 2001 כשהחל לחקור ולטייל בעולם לאחר שחרורו מצה"ל (לאחר 25 שנות שירות בדרגת סגן אלוף).

תחילה טייל צביקי זידא במזרח הרחוק ובשנת 2003 החל לחקור את מדינות אמריקה הלטינית: קוסטה ריקה, גואטמלה ובעיקר קובה, שהפכה להיות ביתו השני. בשהיותיו הממושכות של צביקי זידא באזור, הוא התוודע לתושביו, מסורתם, תרבותם, אורח חייהם ותפיסת עולמם הייחודית.

ספרו הראשון של צביקי זידא, שהוקדש לקובה - המזכירה את ארץ ישראל היפה והטובה - יצא לאור בשנת 2006, זכה להצלחה רבה. ספרו בשני, מוקדש לקוסטה ריקה - שוויץ של מרכז אמריקה - יצא לאור בשנת 2010.

בשונה ממרבית מדריכי הטיולים - ספריו של צביקי זידא מיוחדים בכך אינם מבוססים על מידע מתורגם, אלא על מגע אישי עם התושבים והאתרים השונים. לספרים מצורפים "טיפים מהשטח", מידע כללי ומפות ייחודיות ומעודכנות בעברית. כך ימצא המטייל בקלות את האתרים הרצויים לו וייהנה מטיול עשיר בחוויות.

כל מה שנותר הוא להחליט על מסלול הטיול בהתאם למשך הזמן העומד לרשותכם.

טיול מאורגן לקובה עם צביקי (צביקה) זידא ומובטחות לכם חוויות מסעירות והנאה רבה.

הרצאות עם צביקי (צביקה) זידא

קתרין הריסון
קתרין הריסון
אלונה קמחי
אלונה קמחי
ליאורה ורדי
ליאורה ורדי
מירה מגן
מירה מגן
 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.