ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
שמש חדשה
שמש חדשה

שי טובלי

שי טובלי

שי טובלי, בן 34, הוא סופר ויוצר רב-תחומי, מרצה ומפתח טכניקות-תודעה. בשנותיו המוקדמות עסק בעיקר בעתונות ובספרות. בעודו משרת בגלי-צה"ל כעורך תוכניות תרבות ורוח, הוא הוציא בהוצאת 'כתר' את ספר הביכורים שלו, 'שפת הגוף' – ספר סיפורים קצרים שזכה לשבחי הביקורת והקהל, ואף לפרס משרד המדע והאמנויות לאותה שנה. עם תום שירותו הצבאי, הפך לכותב טורים ומאמרים קבוע בעתון 'מעריב' ופרסם גם כתבות במגזין 'חיים אחרים'.

בגיל 23, לאחר שנים של חיפוש עצמי אינטנסיבי, חווה שי טובלי טרנספורמציה עזה ומטלטלת, 'התעוררות' רוחנית המתוארת במסורות איזוטריות מכל הדתות והזרמים. בעקבות התעוררות זו, בה גילה את עצמיותו העמוקה והנצחית שמעבר לגוף ולנפש, הפנה את כל מרצו לכתיבה ולהרצאה בתחום. מאז ועד היום הוא הרצה בפני אלפי אנשים, ובמקביל הוציא לאור את רב המכר בהוצאת 'ידיעות אחרונות' – 'בוקר טוב עולם' – וכן ארבעה ספרי עיון רוחני . בשנת 2008 הוציא לאור את ספר השירה 'לוכדי נצחים' בהוצאת 'גוונים'.

כעת יצא לאור ספרו 'שמש חדשה', בהוצאת הקיבוץ המאוחד, פרי יצירה משותפת שלו ושל בן זוגו לחיים וליצירה, אילון לסטר. בשנה הקרובה עתידה להתפרסם ב 'הוצאת הקיבוץ המאוחד' ובעריכת דן שביט, המסה של שי : 'אמנות ורוח' העוסקת ביצירה מוות בונציה מאת תומאס מאן.

לאתר של שי טובלי

הרצאות עם שי טובלי

אליס מקדרמוט
אליס מקדרמוט
מאיה ערד
מאיה ערד
סלמאן רושדי
סלמאן רושדי
דורית רביניאן
דורית רביניאן
 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.