ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
קלפים מדברים
קלפים מדברים

שרון בר-און

שרון בר-און

שרון בר-און – מאבחן ויועץ באמצעות שלושה כלים המכונים "משולש הזהב":

  • נומרולוגיה
  • קלפי טארוט
  • עץ החיים הקבלי וסוד האותיות

עם תואר מהאוניברסיטה הפתוחה, לאחר לימודי הוראת המחשב וניתוח מערכות, ולאחר לימודי חשבות, מסלול חייו של שרון בר-און החל להשתנות. כמו כל שינוי, גם השינוי של שרון בר-און התהווה בצורת תהליך של שנים רבות, שאפשר היה לסמן רק בדיעבד.

תהליך שאת ראשיתו התחיל שרון בר-און במחלת הסוכרת, המשיך בשלל תובנות מאירות עיניים ונפש, שהביאו אותי לנקודת האל חזור, הנקודה בה הבין שרון שייעודי טמון בהעברת ידע הלאה, הידע שלמשברים יש כתובת ותפקיד, שלכל אתגר בחיינו יש ייעוד ושמקרה אינו אלא שילוב אותיות של רק מה'.

מכאן ואילך החל מסלול חייו של שרון בר-און להתגלגל בכיוונים שלא יכולתי לדמיין. בר-און נחשף אל עולם הנומרולוגיה וחישובי הגימטריה והצמצומים, בהמשך נחשף שרון לקסמם של קלפי הטארוט, שהתמונות על גביהם תקשרו עם רובד אחר של תודעתו, רובד שאז עוד לא ידע שרון על קיומו. בשלב מסוים, שרון כבר לא יכול היה להתכחש להשפעה הסוגסטיבית של הקלפים והמספרים. השינוי התחולל ואמר את דברו.

שרון בר-און רכש כלים רבים, ביניהם רייקי (מאסטר), רפלקסולוגיה ואנטומיה (מהות) נומרולוגיה (שוקי גבאי), נומרולוגיה לבכירים (אלון להט) קלפי טארוט (שגיא מנדלבוים), טארותרפיה (שחף לב), אבחון באמצעות עץ החיים הקבלי (רונית בן דוד), סוד האותיות (נפתלי פרום), תטא הילינג (חגית יהודה) והרשימה עוד ארוכה. ככל שהתרבו הכלים כך גדלה בשרון ההכרה כי ייעודו הולך ומתגבש, הולך ומתבהר, וכי ייעודו של שרון בר-און הוא בטיפול.

יתרונן של שיטות עבודתו של שרון בר-און הן בסינרגיה שהם מציעות. עבור שרון אדם הוא שלם שבתוכו חלקים המאותגרים על ידי חלקים אחרים, רגשיים או פיזיים, ומסמנים דיאלוג פנימי חצוי ומקוטע.

"איש מאיתנו אינו מגיע לכאן ללא מסע מסומן באתגרים שהוא מביא איתו הרבה מלפני לידתו, אתגרים שנבחרו על ידי נשמתו כדי לצמוח, לגדול ולהתרחב. זו מטרתנו עלי אדמות וזה תפקידנו האלוהי היחיד. כל השאר אינו אלא אשליה." אומר שרון בר-און.

שרון בר-און מזמין אתכם להצטרף למסע. מסע שכבר יצאתם אליו בעצמכם, אבל כמו רובנו, אינכם מבינים את מהותו ולכן מתקשים בניהולו. יש לנו את הכוח להתמודד עם כל האתגרים המונחים על שולחננו ושרון מזמין אתכם לגלות בתוככם את הכוח הזה.

לפניה אל שרון בר-און: צרו קשר במייל, עכשיו
SharonBO@012.net.il
או התקשרו עכשיו לטלפון 054-6281407

הרצאות עם שרון בר-און

דני סנדרסון
דני סנדרסון
רובין שארמה
רובין שארמה
גיל אילוטוביץ
גיל אילוטוביץ
יוסף אורן
יוסף אורן
 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.