ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 

מישהו צריך לפתוח חלון
מישהו צריך לפתוח חלון

אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים
אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים

חרבות או גביעים
חרבות או גביעים

הקשר הקרמי
הקשר הקרמי

תקשור בעשרה שיעורים
תקשור בעשרה שיעורים

השמים יכולים לענות
השמים יכולים לענות

יוגה לי ולך ולגיל הרך
יוגה לי ולך ולגיל הרך

רות אהרוני

רות אהרוני

רות אהרוני מחברת ספרים למודעות עצמית וצמיחה רוחנית. היא מורה רוחנית ואסטרולוגית עם מוניטין בינלאומי וניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה, עוסקת גם באימון אישי הוליסטי ומנחה יחידים וקבוצות ליצירת מציאות רצויה. בעבודתה היא משלבת שיטות שונות לשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות, כגון, דמיון מודרך ו-NLP, שחזור גלגולים, נשימה מוּדעת (ריבּרסינג), אסטרו-קוצ'ינג - שיטה ייחודית המשלבת אימון אישי ואסטרולוגיה. היא עוסקת גם בקוצ'ינג לכתיבת ספרים. בוגרת אוניברסיטת ת"א בספרות ופילוסופיה.

בספריה מגישה רות אהרוני שילוב ייחודי של עומק עיוני בצד הנחיות מעשיות. ספרה החדש, אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים (2009), מציע שיטה מעשית לפיתוח המודעות העצמית שניתנת ליישום יומיומי, ומלמד איך למשוך שפע אל חייכם באמצעות שילוב עקרונות האסטרולוגיה, הטארוט ועץ החיים של הקבלה האוניברסלית.

ספרה הקודם על קלפי הטארוט, חרבות או גביעים (2001), עוסק בהבנת מערכות יחסים ושיפור תקשורת בינאישית. רות אהרוני מתייחסת אל הקלפים כאל כלי אבחון וגורסת שהקלפים משמשים כמערכת של מראות ומשקפים את מצב התודעה של האדם, ומצב התודעה משקף מהלך אפשרי של המציאות. הקריאה בקלפים מסייעת לאדם לראות את עצמו ביתר בהירות, לשנות את מצב תודעתו, ולתקן ולשפר את חייו ואת מערכות היחסים שלו. בספר ניתנות גם מדיטציות להעלאת התדר האנרגטי בעת קריאת הקלפים, כך שהמסרים העולים מן הקריאה אינם רק נקודתיים אלא מקיפים ונוגעים לכלל חייו של האדם.

גם בספרה תקשור בעשרה שיעורים (2004) מנחה רות אהרוני את הקוראים להגיע לשיפור עצמי, ליצור מציאות רצויה ולסייע גם לאחרים למצוא את עצמם, באמצעות מדיטציות לאיזון גוף-נפש והתחברות למדריכי הנשמה.

כאסטרולוגית-מאמנת היא מגדירה את עצמה כ"מאפשרת עתידות" ולא כ"חוזה עתידות", והיא נעזרת באסטרולוגיה ככלי לאבחון ולייעוץ רוחני. עיסוקה כאסטרולוגית הניב שני ספרי אסטרולוגיה מצליחים שיצאו לאור בכמה מהדורות.

השמים יכולים לענות (1993) עוסק בענף האסטרולוגי המרתק של מתן תשובות לשאלות, שנקרא אסטרולוגיה הוררית. זוהי שיטת האסטרולוגיה העתיקה ביותר, שמבוססת על מערכת כללים ברורה ומוגדרת, ולכן היא הקרובה ביותר למדע. הקשר הקרמי (1999) עוסק באסטרולוגיה מנקודת מבט של הקרמה ובמערכות יחסים על רקע גלגולים קודמים. ספרה זה יצא לאור גם באנגלית (Karmic Astrology) בהוצאת ספרים ידועה בארה"ב, ומופץ בכל רחבי העולם.

ספרה הראשון יוגה לי ולך ולגיל הרך (1985) הוא ספר הדרכת יוגה לילדים שמתאים גם לגדולים. הספר פונה לגדולים - הורים, מורים, גננות וכל מי שמתעניין - בהוראות כיצד לבצע את התרגילים; ולילדים הוא פונה בתמונות המודגמות על ידי ילדים ובחרוזים שמתארים את תנוחות היוגה. הספר זכה להצלחה רבה והמהדורות הראשונות שלו אזלו מן השוק. פניות רבות מצד קוראים ומתרגלים ליוגה שחיפשו אחריו הניעו את המחברת להחזיר אותו לשוק והפכו אותה למו"ל - את המהדורות הבאות של ספר היוגה הוציאה רות אהרוני בהוצאת הספרים שהקימה ב-2003, הוצאת "נאורה", שבה היא מוציאה כיום את כל ספריה.

ספר ילדים נוסף שכתבה והפיקה הוא מישהו צריך לפתוח חלון (2007), ספר הרפתקאות צבעוני מאויר (אייר איגור קוביאר) שמתאר ידידות מופלאה בין ילד וסבא שיצאו למסע לחיפוש האור בעולם דמיוני מעבר לעננים. הספר מתאים לקוראים בכל גיל, ומגולמים בו המסרים שרות אהרוני מעבירה לקוראים, למתייעצים ולמתאמנים שלה: "כל אחד מכם, בכל רגע נתון, בכל זמן ובכל שלב, יכול לשנות את חייו ולממש את שאיפותיו. לעולם לא מאוחר מדי ולעולם לא מוקדם מדי לצאת למסע לחיפוש עצמי ולהגשים את עצמכם."

רות אהרוני , הוצאת נאורה, 08-9340269

הרצאות עם רות אהרוני

 

 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.