ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
השראה יומית
השראה יומית

חוכמת המצוינות
חוכמת המצוינות

הנזיר שמכר את הפרארי שלו
הנזיר שמכר את הפרארי שלו

חוכמת המנהיגות
חוכמת המנהיגות

מי יבכה שתמות?
מי יבכה שתמות?

הקדוש הגולש והמנכל
הקדוש הגולש והמנכל

רובין שארמה

רובין שארמה

רובין שארמה הוא הסופר מספר 1 שספריו תורגמו והופצו ברחבי העולם. ספריו של רובין שארמה עוסקים בהעצמה ובהצלחה של כל אחד ואחד מאיתנו. הוא משמש כיושב ראש של ארגון הדרכה בשם רובין שארמה מנהיגות בינלאומית שנותן שירותי יעוץ ובדרכה לחברות הגדולות בעולם. הרצאותיו של רובין שארמה ידועות והוא מוזמן באופן תדיר להרצות ברחבי העולם.

רובין שארמה הוא עורך דין לשעבר שבאמתחתו שני תארים. היום, עסוק רובין שארמה בהרצאות, ובאימון אישי לאנשים העשירים בעולם ולסלבריטאים. בנוסף, הקים שארמה עמותה שמכשירה ילדים להיות מנהיגים.

רובין שארמה כתב 10 ספרים שתורגמו למעל 43 שפות ומופצים במעל 45 מדינות ובינהם: ישראל, הודו, קולומביה, ספרד, יפן ורוסיה.

בתחילת דרכו, כאשר עזב רובין שארמה את עריכת הדין הוא כתב ספר והוציא אותו במימון עצמי. את הספר הוא הדפיס בחנות לצרכי משרד ומכר מעל 2,000 עותקים מביתו, יותר נכון לומר מהמטבח שבביתו. אמא שלו ערכה את הספר. בסמינר הראשון שערך רובין נכחו 23 איש, כאשר 21 מהם היו קרובי משפחה.

גם את ספרו השני, הנזיר שמכר את הפרארי, הוציא שארמה במימון עצמי, עד שעינו של אד קרסול, נשיא הוצאת הספרים הרפרקולינס, צדה את הספר בחנות ספרים ומכאן נסללה הדרך לפריצה הגדולה.

רובין נחשב אחד הדמויות המובילות בנושא מנהיגות והצלחה אישית. רבות מהחברות הגדולות בעולם פועלות ברוח העצות והטיפים שכותב שארמה בספריו. שארמה רואה בספריו שלחיות שתגדיל את מספר מקומות העבודה ותעודד אנשים לצעוד צעד אחד קדימה לעבר חיים טובים יותר, עשירים יותר, מאתגרים יותר והרבה יותר מעניינים.

הרצאות עם רובין שארמה

 

 

 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.