ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
ספרים > ספרים חדשים > ספרים 2010 > ספרות מקור 2010

להיפתח לשינוי

להיפתח לשינוי

אורלי בר-קימה
דף סופר

אורלי בר-קימה

הספר להיפתח לשינוי
מאת
עמודים 246

בהוצאת קשת בענן
שנת
כריכה רכה

את הספר ניתן להשיג ברשת חנויות סטימצקי ובחנויות צומת ספרים.

מחרוזות עבודת יד שיהלמו אותך

להיפתח לשינוי, כריכה אחורית

פעמים רבות אנו מגיעות לצומת דרכים בתחום הזוגי, המשפחתי או המקצועי. לא תמיד אנחנו יודעות לאיזה כיוון ללכת, וכיצד להגיע לבהירות ולמיקוד שיעזרו לנו לבחור בדרך הנכונה עבורנו.

אורלי בר-קימה מזמינה אותך לשאוב השראה מסיפורה האישי ומסיפוריהן של נשים נפלאות, שחוללו שינוי בחייהן, ורכוש כלים פשוטים אך עוצמתיים, שיניעו אותך לחולל את השינוי בו את רוצה ויתמכו בך בדרך אליו.

שינוי משמעותי שעשתה אורלי בחייה האישיים והמקצועיים, עורר אותה לבדוק מה מניע נשים לשנות את חייהן ומה ניתן ללמוד מהניסיון שלהן, כדי שתוכל להעביר את התובנות הללו גם לנשים אחרות, היא ראיינה ותיעדה את סיפוריהן של חמישים נשים, מכל רחבי הארץ. מתוכן נבחרו עשרים ותשע נשים, אשר רובן בחרו להופיע בספר בזהות מלאה.

מתוך הסיפורים על תריסר מפתחות, שתמכו במהלך השינוי ותרמו להצלחתו. בהתאם, מחולק הספר לשנים עשר פרקים. כל פרק מתמקד במפתח אחד וכולל כמה סיפורים, המדגימים את השימוש שנעשה במפתח כדי להביא לשינוי: אשת שיווק מצילחה שבחרה באימהות חד-הורית מאוחרת; מורה שחוותה בגידה וגירושים קשים ופתחה מרכז תמידה לנשים1 מפיקת טלוויזיה בכיקה שהקימה עסק ליבוא צעצועים; קיבוצניקית שחזרה בתשובה והיום מנהלת משרד פרסום מצליח למגזר החרדי; רקדנית בטן שהייתה פעם אשת היי-טק מצליחה, ורופאה שנטשה את מסדרונות בית החולים לטובת עיסוקים רוחניים.. אלו הם רק חלק מהסיפורים הצבעוניים והמרתקים הכלולים בספר.

אם תרצי, תוכלי גםאת להתחבר למפתח שלך, בעזרת תרגילים מעולם האימון המופיעים בסוף כל פרק, לפרוץ את המנעול שמעכב אותך, ולהניע את השינוי שאת רוצה בחייך, כאן ועכשיו.

את המפתח המצורף לספר ניתן לנתק בזהירת והשתמש בו כתליון, ואף להכניס לנקב המצוי בתחתיתו פתק קטן, ובו מילה מחזקת או משפט מעצים ומעורר השראה שתכתבי לעצמך. את מוזמנת לתלות את המפתח על הצוואר או לצרפו לצרור המפתחות שלך, כ"עוגן" שיחבר אותך למרכז העוצמה שלך בכל עת.

אורלי בר-קימה, עיתונאית ומאמנת נשים לצמיחה ולשינוי בחיים, מרצה ומנחת סדנאות "מפתחות לשינוי". הגיעה לתחום האימון לאחר עשר שנות ניסיון כעיתונאית ("העיר", "הארץ" והטלוויזיה החינוכית). כותבת על נושאי צמיחה, התפתחות אישית ורוחנית, אימון והעצמה נשית, במגזינים "דרך האושר", "חיים אחרים" ובאתרים שונים באינטרנט. מאמנת מוסמכת, חברה בלשכת המאמנים בישראל, מתמחה באימון דרך תקשורת במכון הבינלאומי לתקשורת והקשבה של ד"ר קרול מקול בארה"ב, בעלת הסמכה כ-Practitioner Buisness ב-NLP, ובעלת תואר ראשון במדע המדינה ובתיאטרון מאוניברסיטת תל אביב. נשואה, אם לשלושה בנים, מתגוררת בתל אביב.

המלצה על ספר זה ניתן לראות בדף ספרים מומלצים.

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.