ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
ספרים > ספרים חדשים > ספרים 2012 > ספרות מקור 2012

גם בלונדיניות יכולות

גם בלונדיניות יכולות

איתי פז
דף סופר

איתי פז

הספר גם בלונדיניות יכולות
מאת
עמודים 237

בהוצאת Internet Success
שנת
כריכה רכה

את הספר ניתן להשיג ברשת חנויות סטימצקי ובחנויות צומת ספרים.

ספרים נוספים של איתי פז

 

מחרוזות עבודת יד שיהלמו אותך

גם בלונדיניות יכולות, כריכה אחורית

כל אחד מגיע לרגע בחיים בו הוא עוצר לשנייה ומסתכל סביב. הוא בוחן מה השיג עד היום, מה יכול היה לעשות אחרת ולמען האמת הוא מסתכל גם לצדדים ובוחן מה השיגו חבריו, בני משפחתו ואחרים בסביבתו הן בפן האישי והן בפן הכלכלי.

ייתכן שגם אתה הגעת לנקודה זו, בחנת והסתכלת לצדדים ותהית מדוע אחרים מצליחים, מהו סוד ההצלחה שלהם, כיצד הם יכולים להרשות לעצמם את סגנון החיים המדהים, את החופשות המשפחתיות, הבית והרכב המפוארים, למה הם כן ואתה לא אם הגעת לנקודה זו, אז סימן שהספר הזה הוא בשבילך!

בשנה שעברה דווח על יותר מ- 2.1 מיליארד אנשים המשתמשים באינטרנט ומספרם ממשיך לגדול בקצב מסחרר. הקניות באינטרנט הרקיעו שחקים, כ- 274 מיליארד דולר ומתוכם עשרות מיליארדים במוצרי מידע.

האינטרנט מביא לנו הזדמנויות חדשות בכל יום והעוצמה של האינטרנט היא שלא משנה המצב הכלכלי שלך, לא משנה אם אתה בן 10 או 80, לא משנה המין שלך (זכר או נקבה), לא משנה הניסיון שלך, לא משנה הידע שלך בטכנולוגיה, לא משנה האינטליגנציה שלך, לא צריך ציוד מחשבים מיוחד, לא צריך לטוס סביב העולם (אלא אם אתה אוהב לטוס), כל זה לא משנה - כל אחד יכול להצליח!


אז אם גם אתה רוצה:
סגנון ואיכות חיים טובים יותר
חופש לבחור עבורך ועבור משפחתך
קח את הצעד הראשון לקראת ההצלחה שלך, קרא את הספר הזה וגם אתה תדע איך לייצר הצלחה גדולה!

איתי פז הוא אחד מהמומחים בגדולים ביותר בעולם! מקבלים את הערך הגדול ביותר האפשרי ובזמן הקצר ביותר. אני אמשיך להשתמש בשירותיו וללמוד ממנו כל האינטרנט קיים.

גיל פרץ, מנטור בינלאומי באקסלרייטור לסטארטאפים של מייקרוסופט, מנחה סדנאות אסטרטגיות בעמק הסיליקון ובחברות "פורצ'ן 500" בארה"ב.

לרכישת הספר: http://www.internetsuccess.co.il/book/

המלצה על ספר זה ניתן לראות בדף ספרים מומלצים.

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.