ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
ספרים > ספרים חדשים > ספרים 2007 > ספרות תרגום 2007

הסוד (רונדה בירן)

הסוד (רונדה בירן)

הספר הסוד (רונדה בירן)
מאת
תרגום

שנת
כריכה רכה

את הספר ניתן להשיג ברשת חנויות סטימצקי ובחנויות צומת ספרים.

מחרוזות עבודת יד שיהלמו אותך

הסוד (רונדה בירן), כריכה אחורית

הסוד הגדול של החיים נמצא בידיכם

במשך מאות שנים נשמר הסוד בידי בודדים. רבים חמדו אותו והוא הוסתר, אבד, נגנב ונקנה בכסף רב. כמה מגדולי האנושות - אפלטון, גליליאו, שקספיר, בטהובן ואיינשטיין – ידעו והבינו אותו. עתה הוא נחשף לעולם כולו.

לא חשוב מי אתם או היכן אתם נמצאים - בעזרת הסוד תגלו כיצד אתם יכולים להשיג, להיות או לעשות כל מה שתרצו ולהגשים את החיים שאתם חולמים עליהם. תדעו מי אתם באמת. תתוודעו אל ההצלחה האמיתית שמצפה לכם.

פיסות של "הסוד הגדול" נמצאו במרוצת ההיסטוריה במסורות שבעל פה, בספרות ובתורות דתיות ופילוסופיות שונות. לראשונה, מצטרפים כל החלקים הללו לגילוי שישנה את חייהם של כל מי שיחוו אותו. בספר זה תלמדו כיצד להשתמש בסוד בכל תחומי חייכם - כסף, בריאות, מערכות יחסים, אושר ובכל מגע שיש לכם עם העולם. תתחילו להבין את הכוח הפנימי החבוי בכם, שיביא לכם שמחה.
הספר מכיל את דברי החוכמה של עשרים וארבעה מורים בני זמננו, שהסוד הביא להם אושר, בריאות ועושר, ואת הסיפורים המופלאים של האנשים שהחלימו בעזרתו ממחלות, מצאו בית, עבודה ושותפים לחיים, הצליחו להתגבר על מכשולים והשיגו מה שנראה לרבים בלתי אפשרי.

רונדה ביירן היא מפיקת טלוויזיה אוסטרלית שהתוודעה אל הסוד ב-2005, כשהייתה בתקופת שפל בחייה האישיים והמקצועיים. על בסיס הגילוי הזה היא יצרה את הסרט הסוד, שזכה למיליוני צופים בעולם כולו והפך לתופעה. הסרט, והספר שהופיע בעקבותיו, זכו לסיקור תקשורתי בינלאומי חסר תקדים בעיתונים הגדולים ובתוכניות הטלוויזיה המרכזיות.

המלצה על ספר זה ניתן לראות בדף ספרים מומלצים.

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.