ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
ספרים > ספרים חדשים > ספרים 2016 > ספרות תרגום 2016

ערב כל הימים

ערב כל הימים

הספר ערב כל הימים
מאת
תרגום מגרמנית:נועה קול
עמודים 270

בהוצאת ספרי פן ומשכל
שנת
כריכה רכה

את הספר ניתן להשיג ברשת חנויות סטימצקי ובחנויות צומת ספרים.

ספרים נוספים של ג`ני ארפנבק

 

מחרוזות עבודת יד שיהלמו אותך

ערב כל הימים, כריכה אחורית

Aller Tage Abend, Jenny Erpenbeck

מי אנחנו כשאנו נולדים? מי אנחנו כשמגיעה שעת מותנו? מה משתנה? מה נותר כשהיה? באמצעות מעקב אחר חמישה מסלולי חיים אפשריים וחמש מיתות אפשריות של אישה יהודייה אחת, אשר חייה משתרעים, או לא, על פני המאה העשרים, חושפת הסופרת את התחבולות של מה שאנו מכנים "גורל" . .

ערב כל הימים מורכב מחמישה פרקים שכל אחד מהם מוביל למוות אחר של הגיבורה, כשבין סיפור לסיפור שואלת המספרת: כיצד זה היה יכול להתפתח באופן שונה? דרך סיפורה, לוקחת אותנו ג'ני ארפנבק למסע - החל מעיירה קטנה בגליציה בתחילת המאה, דרך וינה ומשם למוסקבה בעידן הסטאליניסטי ועד ברלין של ימינו. זהו רומן רחב יריעה על מקריות וגורל, המציע מבט ייחודי על ההיסטוריה הגרמנית-יהודית על ידי אחת הסופרות המעולות והמרגשות בימינו.

ג'ני ארפנבק נולדה ב-1967, במזרח ברלין. היא למדה מוזיקה והתמחתה בבימוי אופרות. ב-1990 החלה ארפנבק בקריירה של כתיבה, בנוסף לעיסוקה בבימוי. ספריה התקבלו בחום על ידי המבקרים והקוראים ותורגמו לשפות רבות. ארפנבק זכתה בפרסים ספרותיים רבים, בין היתר בפרס הנס פאלאדה היוקרתי על ספרה ערב כל הימים. בעברית התפרסמו בעבר הספרים סיפור על ילדה (כרמל), ספר המילים (כתר) והיער של קלרה (כתר).

ארפנבק נשואה למנצח ומתגוררת עם ילדתם הקטנה בברלין.

המלצה על ספר זה ניתן לראות בדף ספרים מומלצים.

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.