ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
גם בלונדיניות יכולות
גם בלונדיניות יכולות

איתי פז

איתי פז

איתי פז מומחה בינלאומי לשיווק באינטרנט משמש מנטור עסקי למשווקי אינטרנט רבים בארץ ובעולם הלומדים ממנו, מקבלים ממנו השראה, נדבקים בהתלהבות שלו, בהתמדה ובנחישות שהוא מגלה והתוצאות לא מאחרות להגיע. איתי פז מרצה במרכז הבינתחומי בהרצליה בסדנת יזמות וניהול שיווק ממוקדי אינטרנט.

שמעתם הרבה על אנשים שהקימו אתר אינטרנט כדי למכור בו מוצרים והצליחו בגדול וגם אתם רוצים. אך מאיפה מתחילים? וכיצד יוצרים אתר ממנו ניתן לרכוש מוצרים?

בגיל 26 לאחר שסיים תואר במינהל עסקים, החל איתי פז לעסוק בשיווק באינטרנט ובתוך שנתיים הפעיל כבר 650 אתרים שמכרו מוצרים של אחרים וביניהם: ספרים, חלקי סירות ולמעשה הכל.

עם 16 שנות ניסיון הוא הקים את Internet Success, ארגון שמטרתו להעביר לקהל גדול ככל האפשר, את הידע והניסיון הרב שצבר שהביא להצלחתו. על הצלחתו העסקית מספר איתי פז ופעילויות ההדרכה הרבות, הקנו לו מעמד של גורו עולמי בעולם העסקים ובתעשיית השיווק באינטרנט בארץ ובעולם ושל מרצה מבוקש בקרב אלו הרוצים לבנות עסקים אינטרנטיים מניבים וללמוד כיצד להצליח בשיווק באינטרנט, הוא כותב בספר גם בלונדיניות יכולות.

אחת מהפעילויות ההדרכה הרבות של איתי פז נקראת "חופשי בקליק", סדנה מלאת אנרגיה והשראה הכוללת סדרה של צעדים הנדרשים לבניית עסק אינטרנטי מניב שמייצר הכנסות תוך יצירת עתיד טוב יותר בו יהיה לכם את החופש לבחור עבורכם ועבור משפחותיכם את סגנון החיים שאתם רוצים!

הוא ייסד את כנס אפילקון אבל יותר מכל הוא גאה בהקמת הסמינר לשיווק באינטרנט הידוע בשמו Revenue Seminar שנערך זו השנה השלישית ברציפות בו משתתפים מאות אנשים ואליו מגיעים להרצות טובי המומחים מהארץ והעולם. איתי פז הוא האיש שטבע את המשפט: "הכסף הגדול נמצא ברשימת התפוצה".

לאיתי פז יש יכולת מדהימה שמאפשרת לו לייצר תוצאות מדהימות והצלחה גדולה בזמן קצר בכל תחום ועיסוק שהוא בוחר – הוא לוקח את הידע והמידע החשוב והמסובך בנושא מסויים והופך אותו בזמן קצר מאוד לפשוט ליישום ונגיש יותר. תוכלו לשמועו את ערן שטרן מראיין את איתי פז בראיון מיוחד על כיצד מגדירים הצלחה בכך? ועל מהי צורת החשיבה הנדרשת כדי להצליח.

איתי פז מאמין שכדי להיות אחד שיכול ללמד ובטח אחד שנחשב כמנטור עסקי אמיתי שמוביל אלפי ועשרות אלפי אנשים, ראשית אתה צריך להוכיח את עצמך בפועל בעולם העיסקי, בעבודה מעשית וב"לכלכך את הידיים". רק לאחר שיצרת את ההצלחה שלך תוכל ללמד אחרים כיצד להצליח.

יוסף אורן
יוסף אורן
מייקל שייבון
מייקל שייבון
רוברט האריס
רוברט האריס
אדיבה גפן
אדיבה גפן

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.