האם אתה רוצה שהאתר שלך יופיע בדף התוצאות הראשון של גוגל? קבל טיפים חינם שיקפיצו את האתר שלך
להיות ראשון בגוגל

אני רוצה לספר לך שבצילומי בתים, צילום בתים, צילום תעשייתי, צילומי פורטרט, אני בעמוד ראשון בגוגל ומתחיל להרגיש תנועה וטלפונים להצעות מחיר ועבודות שמבוצעות בגלל הקידום והעצות שלך.
דני שביט, מנכ"ל www.totalvision.co.il סטודיו לצילום

יישמתי את המלצותיך לקידום האתר שלי בגוגל: הגעתי לעמוד הראשון ולמקום הראשון בביטויים חשובים לעסק שלי.
עמי יולזרי, מנכ"ל www.tamrits.co.il

חינם - 9 טיפים שיקפיצו את האתר שלך בדירוג התוצאות של גוגל
מייל*
שם*
* הפרטיות שלך חשובה לנו. אנחנו לא נעביר ולא נמכור את הפרטים שלך.

בהרשמתך הינך מאשר/ת כי קראת והסכמת
לתנאי השימוש באתר

פגישה אחת בנושא שיווק באינטרנט – והאתר שלכם עובד:
יותר לקוחות, יותר עסקאות

אם אינכם בטוחים איך להתקדם, איך לשפר, ואיזה יעוץ אתם צריכים – כך מתחילים. נפגשים לפגישת יעוץ אחת בנושא שיווק באינטרנט שבסופה אתם יודעים בוודאות את ההמשך:

מה צריך לעשות כדי שיגיעו מספיק גולשים לאתר?
מה צריך לשנות באתר כדי שיותר גולשים יפנו לביצוע עסקה?

זהר עמיהוד מביא את נסיונו הרב והידע שהצטבר בנושא שיווק באינטרנט מעבודה עם לקוחות, הדרכה וסדנאות.

שעתיים של לימוד אינטינסיבי מול המחשב, מול האתר ומול... העובדות. כל מה שלא ידעתם על גוגל ועל שיווק באינטרנט לא העזתם לשאול.

  שירותים נוספים בנושאי שיווק באינטרנט (רשימה חלקית):
 • דוח SEO על האתר ועל התאמתו למנועי החיפוש
 • שיווק באינטרנט באמצעות הפעלת קמפניים של קישורים ממומנים
 • שיווק באינטרנט הכולל כתיבת תכנים שיווקיים במיוחד לאתר, בעברית ובאנגלית
 • שיווק באינטרנט על ידי יצירת שיתופי פעולה,
 • הקמת מועדוני לקוחות באינטרנט
 • בניית אתר
 • בדיקת המודל העסקי והשיווקי של האתר
 • שיפור יחס ההמרה באתר (ביחס בין הקונים לכלל הגולשים, או בקיצור, איך לגרום לכך שיותר גולשים יעשו את מה שהתכוונתם שיעשו באתר: קנייה, הורדה, הרשמה וכדומה)
תודה רבה עבור השירות האדיב שלך. היה לי מאוד מעניין ומעשיר. לירון גזית, Chazit

ישבת הרבה זמן וחשבת על אתר באינטרנט. בנית תוכנית עבודה, כתבת תכנים, צילמת תמונות מרהיבות. החלטת על עיצוב מלוטש ומקצועי. רצית לוודא שהכל באתר יהיה מושלם. אתר האינטרנט החדש או המשודרג עלה לאוויר. ועל שיווק באינטרנט חשבת?

 • מה צריך לעשות כדי שיגיעו יותר לקוחות/קונים לאתר?
 • מה צריך לשנות כדי שיותר לקוחות יבצעו עסקה?
 • מה אפשר לעשות כדי שהלקוחות שבאו לאתר שלך יחזרו שוב ושוב?
 • 22

למה גוגל שונא את האתר שלי? זהר עמיהוד, יועץ שיווק באינטרנט, עונה:

האם צריך להדגיש ו/או להטות את ביטויי המפתח? זהר עמיהוד, שיווק ו- קידום אתרים באינטרנט, עונה:

שמי זהר עמיהוד ואני עוזר לבעלי עסקים להיות ראשונים בגוגל. אני מגיע ממנהל עסקים עם ידע וניסיון רב ויודע כי כדי לקדם אתרים צריך ניסיו בעסקים.
לחברות שאין להם אתר באינטרנט אני עוזר לבנות תשתית טכנולוגית ושיווקית מוצקה שתיתן להם נוכחות עסקית בעלת ערך.

רוב מוחלט מקרב האתרים באינטרנט אינם משיגים את התוצאות המקוות… יועץ מומחה יכול לעשות הבדל משמעותי ולתרום לקיצוץ בהוצאות, האצת התהליך ותפוקה טובה יותר מהאתר…
תחקיר PCאון למנהלים ומשתמשי מחשב בכירים

תודה זהר על כל העצות המועילות בנושא קידום אתרים:) כמות הגולשים הממוצעת ביום במגמת עליה מתמדת :) נוספו לנו עוד אתרים מהם מגיעים הגולשים. סך הכל יש התקדמות יפה. המון תודה!
שירה כץ
סופה ביטוח וחסכון

מדוע אנחנו זקוקים לייעוץ בנושא קידום אתרים?

 1. חיסכון בזמן - תהליך רכישת ידע בנושא קידום אתרים נמשך שנים וכולל: קריאת ספרים ומאמרים, השתתפות בקורסים, שיחות עם עמיתים, הרצאות.
 2. חיסכון בכסף - מושג על ידי תכנון נכון של כיוון, מטרות ודרכי היישום. התכנון הוא חלק מתהליך שיווק באינטרנט.
 3. הימנעות מטעויות - בנושא שיווק באינטרנט אין טעויות חדשות, ישנם אנשים חדשים שעושים טעויות ישנות או אנשים ותיקים שעושים טעויות ישנות.
 4. לא צריך להמציא את הגלגל כל פעם מחדש בנושא קידום אתרים - יועץ בעל ניסיון הנצבר לאורך שנים של פעילות בתחום יכול לצמצם את טווח הזמן ולחסוך הרבה כסף.
 5. שיווק באינטרנט הנותן מענה טוב יותר לצרכים העסקיים - תוצאות מהירות יותר תוך כדי חיסכון בכסף.

ייעוץ בנושא שיווק באינטרנט עם זהר עמיהוד יעזור לכם להביא לאתר שלכם תנועה גדולה יותר של לקוחות מתעניינים ואת אלה שהגיעו להביא לידי קניית המוצר או יצירת קשר או כל מטרה אחרת שתיקבעו. עמיהוד מתאים את השירותים שלו אל התכנית העסקית שלכם. אין פתרון אחד, אלא אוסף של כלי קידום אתרים אותם זהר עמיהוד מתאים לאופי הארגון, המוצר והתקציב שלכם.

מה היתרון של זהר עמיהוד בנושאי שיווק וגם קידום אתרים באינטרנט?

זהר עמיהוד לא בונה אתרים, הוא לא תקציבאי המנהל תקציבי פרסום - הוא יועץ. מפתח אתרים רוצה לבנות לכם את האתר הכי גדול עם הכי הרבה טכנולוגיה, המעצב רוצה לבנות לכם אתר מעוצב, הפרסומאי רוצה מכם תקציבים כמה שיותר גדולים, ומה רוצה זהר עמיהוד? זהר יבחן את נושא שיווק באינטרנט של האתר מנקודת מבט בלתי תלוייה וייתן לכם חוות דעת מה לדעתו צריך להעשות. עמיהוד יפרוש בפניכם את כל הנתונים, ימליץ, אבל ישאיר בידיכם את ההחלטה. במידה וצריך לנקוט פעולה זהר יעביר לכם ידע מה לעשות כדי שתוכלו לבצע את הפעולה (טכנית או שיווקית) בלעדיו - זה יתרון גדול!

עשיתי שיווק באינטרנט עבור האתר שלי ועבור עשרות הלקוחות שלי ואוכל לעשות גם בשבילכם

למה זה יתרון גדול למי שעוסק ב- שיווק באינטרנט?

אספר לכם סיפור קצר: נניח והתגלה אצלכם סדק בקיר המשרד. אם תבקשו את עצתו של נגר, הוא יאמר שצריך לכסות את הקיר בציפוי עץ. קבלן בנין יאמר שצריך להרוס את הקיר ולבנות מחדש. חרש ברזל בוודאי יאמר שצריך לבנות מסבך פלדה יצוקה שיתמוך בקיר. סייד יאמר שצריך לעשות שליקט. בעל מקצוע העוסק בוילונות יאמר שצריך... לשים וילון שיכסה את הסדק. מי שעוסק בטפטים יבקש לכסות את הסדק בטפט. הצבע יבקש לצבוע את הקיר מחדש וכדומה. מה לעשות? יועץ בלתי תלוי שאינו מבצע עבודה יוכל לייעץ לכם מה לעשות. הוא יבחן את הסדק לעומקו, ינסה לאתר את הסיבות האמיתיות להיווצרות הסדק, יבחן את הפתרונות השונים ואת התאמתם וימליץ מה לדעתו, הלא משוחדת, צריך להעשות.
זהר עמיהוד לא בונה אתרים, הוא לא מנהל תקציבי פרסום והוא לא מבצע את העבודה. אבל, אם תרצו לבנות אתר, עמיהוד יעזור לכם באיפיון האתר ובמציאת הספקים שיוכלים לתת לכם את מה שביקשתם.

עמיהוד, בקורסים שאני מעביר במרכז הבינתחומי בהרצליה אני עושה שימוש בתובנות שאתה מפרסם בבלוג שלך. נדיר למצוא מישהו כמוך: בעל ידע מקצועי, ראייה עסקית רחבה שיודע לכתוב ולהסביר בצורה כל כך פשוטה וקלה להבנה. אני מפנה את הסטודנטים אל האתר שלך לקריאה של תכנים נוספים.
איתי פז, מרצה במרכז הבינתחומי

אז מה חלקו של זהר עמיהוד בנושא שיווק באינטרנט?

זהר עמיהוד מייעץ בנושא שיווק באינטרנט, הוא לא רק ממליץ בפניכם מה לעשות אלא גם מסביר לכם מה צריך לעשות. מעבר לכך, עמיהוד מלמד אתכם איך להמשיך ולעשות את מה שצריך לעשות לאורך זמן ומלווה אתכם בתהליך ההטמעה. שיווק באינטרנט וקידום האתר שלכם במנועי החיפוש הוא לא אירוע חד-פעמי, בנוסח "שגר ושכח". מן הסתם, תרצו להוסיף דפים חדשים לאתר ולעדכן דפים שכבר קיימים - בדיוק לשם כך אתם צריכים להכשיר את עצמכם ולא לתת לאחרים לעשות את העבודה בשבילכם. אין אנשים כמותכם שמכירים את השוק בו אתם פועלים יותר טוב מכם. היו אתם מובילי התהליך והעזרו במומחים שיתנו לכם כלים (זהר עמיהוד לא נותן לכם דגים! זהר נותן לכם חכה. עמיהוד מלמד אתכם איך לדוג ומלווה אתכם בצעדיכם הראשונים).

איזה שירותי ייעוץ נותן זהר עמיהוד?

תשתית אתר האינטרנט

המומחים שלנו ידריכו את מפתחי האתר שלכם ליצירת תשתית שהיא Search Engine Friendly או בקיצור SEF. זה הבסיס לקידום טבעי (ג'נרי) של האתר וחשיפת התכנים שלו בצורה הנכונה כלפי מנועי החיפוש. בשלב זה יבחנו כל המרכיבים של האתר בכל דף ודף וזה כולל: תגיות title, meta, alt וגם קישורים פנימיים ועוד שורה ארוכה של נושאים טכניים וכל זאת כדי שמנועי החיפוש יוכלו לשוטט בקלות באתר וימצאו את התכנים בצורה שהם מבקשים לקבל.

ביטויי/מילות מפתח

המומחה שלנו לנושא ידריך אותך בבניית רשימה של מילות או ביטויי מפתח שיביאו לקוחות לאתר שלך. בנוסף, תלמד כיצד לנתח את המתחרים ולאמוד את התחרות.

תכנים

לאחר שיש בידך רשימה של ביטויי מפתח זה הזמן לעשות שני דברים: האחד - ליצוק את ביטויי המפתח בתשתית, שניים - לכתוב תכנים באתר שיביאו לידי ביטוי את הבחירה שלנו בביטויי המפתח. המומחים שלנו ידריכו אותך איך לכתוב לאינטרנט כדי שהגולשים יוכלו לקרוא ומנועי החיפוש יוכלו לנתח ולאנדקס.

קישורים

אחד הדברים המרכזיים שמנועי החיפוש מחפשים הם הקישורים המפנים אליך (הקישורים הפנימיים טופלו בשלב התשתית). תלוי במוצר או השירות, תלוי בשוק בו אתה פועל, המומחים שלנו יעזור לך לגבש תוכנית ליצירת קישורים וגם ילמדו אותך איך להוציא אותה אל הפועל.

הטמעה

בתהליך ההדרכה לומדים את החומר ובתהליך ההטמעה מיישמים את החומר הנלמד. בסופו של דבר ההטמעה היא החלק החשוב ביותר ובלעדיה ההדרכה היא לא אפקטיבית. תהליך ההטמעה הופך את ההדרכה לנכס ודואג להפוך את הידע הנלמד לכלי עבודה שימושיים, מועילים ויעילים.

זהר עמיהוד
ת.ד. 775 , אבן יהודה 40500
טלפון: 09-8910462 052-8200895
פקס: 153-9-891046

אם עדיין לא החלטת האם לממש את הפוטנציאל של האתר שלך, אני מציע לך: לקרוא ספרים, להשתתף בפורומים, להתעדכן בחדשנות ועדכונים, לעיין בספרים אלקטרוניים, לחקור את AdWords ועוד ועוד. כן, זה אורך זמן ואני בטוח שהמשפט "זמן שווה כסף" מוכר לך.

נ.ב. - תמיד אפשר לקרוא ספר טוב באתר מועדון קריאה. רק צריך לזכור, שבזמן שהקדשת לקריאה, לימוד ועיון, המתחרים שלך פועלים. בזמן שבדקת שאכן מה שכתוב בספרים עובד, ביצעת ניסיונות שלפעמים הצליחו ולפעמים ממש לא, המתחרים המשיכו לפעול במרץ והשאירו אותך מאחור.

לקוחות
  תנאי שימוש   אבטחה   אודות