ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
מהלך מוטעה
מהלך מוטעה

משחק הציד
משחק הציד

מעגל מכושף
מעגל מכושף

דם חם
דם חם

תחזיקו חזק
תחזיקו חזק

משחק מסוכן
משחק מסוכן

ההזדמנות האחרונה
ההזדמנות האחרונה

הבטיחי לי
הבטיחי לי

הנעלמים
הנעלמים

הרלן קובן

הרלן קובן

הרלן קובן (Harlan Coben) נולד בשנת 1962 וגדל בניו-ג'רסי להורים יהודים. הרלן קובן התבולל "דיי בכבדות" כמו שהוא מגדיר את זה. הוא מתגורר בניו ג'רסי עד היום עם אשתו וארבעת ילדיהם. לאחר סיום הקולג' עבד בתיירות.

ספרו הראשון של הרלן קובן הופיע בשנת 1990. פרסם עד כה 14 ספרי מתח שהפכו לרבי מכר. ספריו מצטיינים בעלילה מהירה ורבת תפניות ובסוף מפתיע.

הרלן קובן הוא הסופר היחיד בהיסטוריה של המו"לות האמריקאית שזכה בכל שלושת הפרסים המרכזיים של ספרות המתח באמריקה - פרס אדגר (Edgar Award), פרס שיימוס (Shamus Award) ופרס אנטוני (Anthony Award). הוא מחברם של עשרה רבי-מכר בינלאומיים.

הרלן קובן כבר ביקר בישראל כחמש פעמים עד כה, כך שיש סיכוי שיבקר אותנו שוב.

האתר של הרלן קובן

הרצאות עם סופרים ישראלים

 

כתבות על הרלן קובן

ועכשיו לשאלותיכם ולתשובותיו של הרלן קובן, שאגב מוסר לכולכם ד"ש חם מניו ג'רזי. הוא היה מאושר לשמוע כמה אהבתם את ספריו, הוא חושב שרעיון הקהילה מבריק וראוי לעידוד, והוא מקווה לקפוץ בעתיד הלא רחוק לביקור נוסף בישראל. הרלן קורבן כבר ביקר כחמש פעמים עד כה, רק שאז איש לא התרגש מכך. והערה אחרונה: העברנו לסופר הרלן קובן את כל שאלותיכם, אך לצערנו הוא בחר, מסיבות השמורות עימו (בכל זאת, איש עסוק מאוד!) שלא להשיב על כולן. עם המאוכזבים הסליחה, בתקווה שבפעם הבאה תצאו... להמשך הכתבה

לגיבור ספרו של הרלן קובן יש חיים בעייתיים. אמו זה עתה מתה, אהבת חייו נעלמת במסתוריות, רוצח סדרתי מחסל ביעילות נשים עימן היה לו קשר בעבר, ואחיו הגדול נמצא זה שנים במנוסה לאחר שהואשם באינוס ורצח הנערה מהבית השכן. מכאן ואילך רוקם הרלן קובן ספר מתח מורכב שיהנה גם את אלה שאינם נמשכים לז'אנר, ויעניק לחובבי המתח רומן אינטליגנטי ולעתים אפילו מרגש עד דמעות על החיים בפרבריה הלבנים והשמרניים של אמריקה ועל עוצמתן המצמיתה של חוויות גיל ההתבגרות.

 

 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.