ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
בין צבעי הקשת
בין צבעי הקשת


פאני פלאג

פאני פלאג

פאני פלאג Fannie Flagg, כתבה שנים רבות לטלוויזיה ולקולנוע. היא החלה את דרכה בתוכנית הטלויזיה 'מצלמה נסתרת' והתקדמה לתפקידי כתיבה וביצוע. פאני פלאג שיחקה תפקידים שונים בסרטים לצידם של ג'ק ניקולסון, גף ברידגט ולאחרונה לצידה של מלאני גריפית. היא לקחה חלק בהצגות תיאטרון ובמחזמר 'בית הזונות הטוב ביותר בטקסס'.

הרומן הראשון שלה, DAISY FAY AND THE MIRACLE MAN, היה ברשימת רבי המכר של הניו-יורק טיימס במשך 10 שבועות. הרומן השני שלה, FRIED GREEN TOMATOES AT THE WHISTLE STOP CAFE, היה ברשימת רבי המכר למשך 36 שבועות. רומן זה הוסרט והיה מועמד לשורה של פרסים ופאני פלאג זכתה בתהילה וגם בממון רב.

ההצלחה של עגבניות ירוקות מטוגנות הביאה לרומן נוסף בשם: WELCOME TO THE WORLD, BABY GIRL! ספר זה הוכתר כספר השנה על ידי הניו יורק טיימס.

ספריה הקודמים שראו אור בעברית הם: עגבניות ירוקות מטוגנות וברוכה הבאה לעולם, קטנה!, גם הם בספריית מעריב.

פאני פלאג היתה ילדה דיסלקטית שהפכה למלכת יופי, שחקנית בברודווי וכוכבת טלוויזיה. יום אחד היא ויתרה על הכל והתחילה לכתוב. היא כמעט איבדה את ביתה כשכתבה את "עגבניות ירוקות מטוגנות", שהפך בסופו של דבר לרב מכר. בגיל 62 היא עדיין לא מאמינה שזה קרה לה. ראיון לרגל צאת ספרה החדש בעברית של פאני פלאג [לכתבה המלאה]

הרצאות עם סופרים ועל ספרים

 

 

 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.