ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
מאקס
מאקס


אפס אחוז
אפס אחוז


שיחות יין
שיחות יין


פעמון סדוק
פעמון סדוק


איתי בחור

איתי בחור

איתי בחור, סופר, נולד בזכרון-יעקב, 1966.

ספרו הראשון של איתי בחור, מאקס יצא לאור במאי 1996. מאקס הוא סיפורו של מתאבד, אשר כותב את זכרונותיו ברגעיו האחרונים - מרגע שבלע גלולות שינה ועד לאובדן ההכרה. מאקס מנסה לחדור את חווית ההתאבדות החסומה מעיני החיים ונבחר עם צאתו לאור ללימוד באוניברסיטת תל-אביב.

ספרו השני אפס אחוז, יצא לאור בינואר 1998. אפס אחוז הוא פרק אוטוביוגראפי של איתי בחור. הספר חודר לתוך חווית פציעה של אדם צעיר בתאונת אימונים בסיירת גולני. בגלי צה"ל סירבו לדבר על אפס אחוז, אולם חטיבת הצנחנים אימצה את הספר והוא הפך ספר חובה לכל קצין בחטיבה. גם יחידות דובדבן ודוכיפת רכשו את ספרו זה של איתי בחור למפקדיהן הצעירים.

את ספרו השלישי כתב איתי בחור יחד עם הצייר והצלם ראובן רזניק שיחות יין. זהו ספר שיחות הסובבות סביב ציר היין, עם נגיעות חפשיות בנושאים אחרים שעלו בטבעיות במהלך השיחות. מסלולי השיחות הם מעין עדות מקורית לערכו של היין בתרבות. הספר מבוסס על שיחות אמיתיות שנערכו בין איתי בחור לבין ראובן רזניק. השיחות הוקלטו, נערכו וכונסו בספר שיחות יין.

ספרו הרביעי, פעמון סדוק, הינו ספר קריאה נאמן לעובדות היסטוריות. הספר מעלה את תקופת העליה הראשונה באמצעות סיפורם של ראשוני המתיישבים בארץ. הספר נשלם לאחר 15 שנות תחקיר וכתיבה. איתי בחור עורך סיור-מופע קומי וספרותי במושבה זכרון יעקב, המעלה את סיפורם של זכרון-יעקב ואנשיה. חוויה מצחיקה-עצובה, המורכבת מקולאז' של קטעי קריאה מספרי זכרונות של הראשונים ועד לספרות בת זמננו.

האתר של איתי בחור

סדנת כתיבה
סדנת כתיבה - טופס הרשמה [PDF file]

הרצאות עם איתי בחור

 

 

 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.