ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 

גם אתה יכול לעזור לאתר

אתה אולי לא הבחנת בכך, אבל אתר www.read4free.co.il ממומן ומופעל על ידינו, צילה וזהר עמיהוד. שנינו עובדים על הכנת קטעי הקריאה, עדכון האתר ומשלוח קטעי הקריאה במשרה מלאה. אנו מקווים שיום אחד האתר יהיה מקור הכנסה. נכון לעכשיו ההכנסה מזערית. אנו משקיעים מידי חודש באחסנת האתר, הכנת קטעי הקריאה, משלוח קטעי הקריאה, רכישת תוכנות לשיפור האתר, ניהול תיבות הדואר ועוד.

אם אתר www.read4free.co.il משרת אותך באיזה שהוא אופן ואתה מעוניין להחזיר טובה, עומדות לרשותך מספר אפשרויות:

 1. זה קל להודיע לחבר, שכן או קרוב משפחה על אתר www.read4free.co.il ולעודד אותו להצטרף לקוראים במועדוני הקריאה. צריך למלא את השם והכתובת של החבר וכן את השם והכתובת שלך. תוכל להוסיף מילות עידוד משלך להודעה שתישלח וללחוץ על לחצן. עשה שימוש במנגנון שלח לחבר. אנו נשלח בשמך דואר אלקטרוני לחברך ובו נספר על אתר www.read4free.co.il בתוספת קישור לאתר.
 2. אם אתה רוצה לרכוש ספר באינטרנט, עשה שימוש בקישורים לחנויות הספרים באינטרנט המלווים את קטעי הקריאה שהינך מקבל בדואר אלקטרוני.
  כשאתה רוכש ספר בחנות ספרים באמצעות הקישורים (links) המלווים את קטע הקריאה שנשלח אליך בדואר אלקטרוני משולמת עמלה (אחוז משווי הקניה). בכך שתבצע רכישה דרך הקישורים (links) שמספק לך אתר www.read4free.co.il אתה מבטיח את המשך קיומו של האתר, מועדוני הקריאה ושירות משלוחי קטעי הקריאה.
 3. אם אתה רוצה לקנות ספר שלא פורסם במסגרת קטעי הקריאה, למשל אנציקלופדיה, ספר מתנה או כל ספר אחר, עשה שימוש בקישורים לחנויות הספרים באינטרנט המלווים את קטעי הקריאה שהינך מקבל בדואר אלקטרוני.
  כאשר תהליך הרכישה מתחיל באמצעות הקישורים (links) המלווים את קטע הקריאה שנשלח אליך בדואר אלקטרוני משולמת עמלה (אחוז משווי הקניה). בכך שתבצע רכישה דרך הקישורים (links) שמספק לך אתר www.read4free.co.il אתה מבטיח את המשך קיומו של האתר, מועדוני הקריאה ושירות משלוחי קטעי הקריאה.
 4. אם אתה רוצה לקנות משהו באינטרנט שניתן לרכוש באמצעות החנויות איתם אנחנו עובדים, עשה שימוש בקישורים שבקטעי הקריאה ורק אחר כך תרכוש אותו. למשל, אם אתה רוצה לרכוש סרט DVD באינטרנט או תקליטור מוזיקה, דע לך כי חנויות הספרים באינטרנט מוכרות גם מוצרים אלה. כאשר תהליך רכישת המוצר מתחיל בלחיצה על אחד הקישורים (links) המלווים את קטע הקריאה שנשלח אליך בדואר אלקטרוני משולמת עמלה (אחוז משווי הקניה). בכך שתבצע רכישה דרך הקישורים (links) שמספק לך אתר www.read4free.co.il אתה מבטיח את המשך קיומו של האתר, מועדוני הקריאה ושירות משלוחי קטעי הקריאה.
 5. עשה קישור לאתר www.read4free.co.il. קישור מהאתר שלך לאתר www.read4free.co.il יכול לעזור! אולי המבקרים באתר שלך לא יפעילו את הקישור ולא יגיעו לאתר www.read4free.co.il, אבל לכל קישור באינטרנט לאתר www.read4free.co.il יש משמעות. ככל שיש יותר קישורים לאתר www.read4free.co.il כך הוא יחשב יותר פופולרי למנועי חיפוש כמו google. הקישורים שתעשה לאתר www.read4free.co.il יקפיצו את דירוג האתר וכך הוא ייחשף ליותר גולשים.
 6. צלצל או שלח דואר אלקטרוני להוצאות הספרים, שאת ספריהם אתה קורא. סַפֵר להם כמה אתה נהנה מאתר www.read4free.co.il ומעוניין לראות גם את הספרים שלהם שם. פרטי ההוצאה נמצאים בדרך כלל בעמודים הראשונים של כל ספר ותמיד תוכל להעזר בספר הטלפונים.
 7. אם אתה משתתף בקהילות/פורומים - אל תשכח לספר לחבריך על האתר ועל השירות. גם אם הפורום הוא בנושא חיות מחמד, זוגיות, אופנה וכו' תוכל לספר על האתר - הם יודו לך על התרומה שלך לפורום וגם על כך שהבאת לידיעתם על קיומו של אתר www.read4free.co.il.
 8. הוסף לחתימה שלך בדואר אלקטרוני את השורה
  גם לך מגיע/ה 25 דקות קריאה פעם בשבוע - www.read4free.co.il
 9. שתף את חבריך. העבר את קטעי הקריאה שהנך מקבל בדואר האלקטרוני לחבריך ולקרובי משפחה. עודד אותם להצטרף למועדוני הקריאה. זוהי דרך נהדרת להישאר אתם בקשר.
 10. הדפס את קטע הקריאה שקיבלת בדואר האלקטרוני ותלה אותו על לוח המודעות במקום עבודתך.
 11. הדפס 3 העתקים של דף זה ותלה אותם על לוחות המודעות. חשוב! מתנ"ס, מועדון ספורט, מקום עבודה, מקום לימודים...
 12. הדפס עותקים של דף זה והשאר אותם במקום נגיש לאנשים. למשל, אם אתה חבר במועדון ספורט, השאר אותם על הדלפק. אם אתה עובד במשרד, השאר אותם בחדר האוכל, פינת הקפה או מכונת המשקה (אם צריך, בקש רשות).
 13. הדפס את קטע הקריאה שקיבלת בדואר האלקטרוני ושים אותו בשירותים במקום עבודתך. הרבה אנשים קוראים בשירותים!
 14. כתוב לעורכי העיתון/מגזין, בעלי טורים, כתבים, מגישים בטלויזיה ולכל מי שקשור במדיה (עיתונות כתובה, רדיו, טלויזיה). ספר להם עד כמה אתה נהנה מקטעי הקריאה באתר www.read4free.co.il. פעולה זו יכולה לעורר את אנשי המדיה ליצור כתבה ובכך לחשוף את אתר www.read4free.co.il ליותר גולשים.
 15. הצע את אתר www.read4free.co.il להיות 'אתר היום/שבוע/חודש/שנה' ו/או 'האתר הנבחר' בעיתונים/מגזינים/אתר אינטרנט. במרבית אמצעי התקשורת יש פינה/מדור בנושאי אינטרנט. הרבה פעמים בחירת העורכים נעשת על פי הצעות שנשלחו על ידי הקוראים/מאזינים.
 16. תרומה באמצעות PayPal[קישור חיצוני: נפתח חלון חדש] הינה מבורכת. תהליך התשלום מאובטח בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

  אנו מבקשים ממך לתרום לאתר כדי לאפשר את משלוח קטעי קריאה חינם בדואר אלקטרוני.

  הכסף, שתיתרום, יועבר ישירות לשרת הדואר (dreamHost[קישור חיצוני: נפתח חלון חדש]) דרכו מתבצעת שליחת קטעי הקריאה מידי שבוע.

  תרומה בשיטה זו מבטיחה לך ש:

  1. הכסף הולך למטרה ידועה מראש (אחזקת שרת דואר),
  2. הכסף מועבר ישירות לחברה שבבעלותה שרת הדואר (dreamHost[קישור חיצוני: נפתח חלון חדש]).

  התרומה נעשית באמצעות PayPal[קישור חיצוני: נפתח חלון חדש]. תהליך התשלום מאובטח בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

  תודה על תמיכתך באתר ובשירות. אני מעריך זאת מאוד.

האתר מאוחסן באדיבות הוצאת הוד-עמי לספרי מחשבים [קישור חיצוני: נפתח חלון חדש] .

תודה רבה,
צילה וזהר עמיהוד
 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.