ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
זה ג'ונגל שם בחוץ
זה ג'ונגל שם בחוץ


קנדיס בושנל

קנדיס בושנל

קנדיס בושנל (Candace Bushnell) נולדה וגדלה בעיירה קטנה בשם Glastonbury אשר בקוניטקט. היא למדה באוניברסיטת Rice. היום היא מתגוררת במנהטן.

היא החלה בכתיבה עיתוניאת לעיתון אוניברסיטת ניו-יורק ואחר כך למגזיני נשים במעין מאמרים שנעו בין עיתונאות לרומן. הפריצה הגדולה של קנדיס בושנל התרחשה כאשר ה- New York Observer הזמין אותה לכתוב טור בעיתון. ההנחיות שקיבלה: תכתבי מה שמתחשק לך. קנדיס בושנל פיתחה את הטור סקס והעיר הגדולה (Sex and the city) בשנת 1994 כמעין מבט על חייה שלה, כאשר דמותה היא קארי וכל הסובבים אותה הם חלק מהעשירים של ניו-יורק.

סקס והעיר הגדולה הפך לסדרת טלויזיה מצליחה ברשת HBO בכיכובה של שרה ג'סיקה-פרקר. גיבורות הסדרה מדברות ופועלות: קרי דיברה איתנו בכנות על מערכות יחסים, סמנתה הוציאה מהארון את הסקס האנאלי ואת סרטן השד, מירנדה התמודדה עם חד הוריוּת, ושרלוט המסכנה סבלה מבעל אימפוטנט, מכאבים בפות ומעקרות. ארבע החברות התוססות ממנהטן הפכו את מיניות האישה למשהו שמדברים עליו בגלוי כמו על כדור-רגל, מניות ומתכונים לעוגה.

בסקס והעיר הגדולה הן כולן לבנות, עוסקות בסוג של עסקיי אוויר שהכניסו כסף מבלי שייצרו שום דבר חשוב באמת, לכולן מראה של מליון דולר + חדר כושר עם מאמן פרטי, כולן מדברות בחופשיות על נושאים שרובם נמצאים רק במגזינים לגברים: ויברטורים, זיונים בתחת, בליעת שפיך-עם-טעם-נורא והתמודדות צולעת של גברים עם תשוקה נשית.

ברומן האחרון שלה זה ג'ונגל שם בחוץ (Lipstick Jungle) קנדיס בושנל מתארת נשים שיש להם קריירה ממש כמו לגברים.

הרצאות עם סופרים וספרים

 

 

 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.