ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים

אביב עמיהוד

אביב עמיהוד

אביב עמיהוד נולד ברמת גן בשנת 1975. מאז היותו ילד התגלה כשובב גדול. מול ביתו היה הפרדס של גבעתיים. למי שאינו מכיר, הפרדס של גבעתיים היה שטח גדול שהשתרע בין רחוב מודיעין (היום רחוב בן גוריון) לבין רחוב וייצמן. זה היה השטח של אביב עמיהוד לפעילות אחר הצהרים.

בפרדס היו עצי פרי כמובן אבל היה גם בונקר שם בילה אביב עמיהוד שעות רבות. סיפורים רבים היו סביב הבונקר, אבל לצעיר אביב עמיהוד זה לא הפריע. הוא וחבריו בילו שעות רבות בבונקר ובסביבותיו.

שטח הכורכר עליו הוקם קניון גבעתיים ושכונת בן-צבי היה שטח מעבר. שטח מעבר בין תיכון טכניקום לתיכון שב"ץ או בשמו המלא: שמעון בן צבי. אמנם אביב עמיהוד לא למד בטכניקום ולא בשב"ץ, אבל הכיר את השבילים טוב מאוד ולמה? כי בשב"ץ היו מגרשי ספורט ובמיוחד כדורסל שהילד אביב עמיהוד מאוד אהב לשחק.

ביום העצמאות הפרדס "נדלק" מרוב מדורות. אביב עמיהוד היה ראשון לקבוע את מיקום המדורה של הכיתה. באבנים גדולות סימן אביב עמיהוד את מעגל המדורה ולא רק זה אלא ששמר על המקום מפני כל מי שניסה לקחת את המקום. כזה הוא אביב עמיהוד.

אביב עמיהוד התגייס לחיל האוויר ושירת בטייסת נצים. הוא החל את שירותו בדרום, אבל מהר מאוד התקדם אביב עמיהוד בדרגות ועבר לבסיס מבצעי במרכז הארץ. במסגרת תפקידיו קיבל הערכות רבות מצד מפקדיו.

עם שחרורו החל את לימודיו באוניברסיטה שם נחשף לנושא שיווק ומכירות בהם החליט להתמקצע עם התמחות בתקשורת.

פרט לספרים אותם כותב עמיהוד אביב הוא גם חוטא בבישול. ידועות ארוחות השחיתות אותן הוא עורך לחבריו ולמשפחתו. במיוחד מתמחה אביב עמיהוד במאכלי קדרה עממיים, תוך שילוב אלמנטים מתוך המטבח הרומני המסורתי.

הרצאות עם אביב עמיהוד

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.