ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
 
 
חסדי הלב השבור


שרי מנדל

שרי מנדל

שרי מנדל, ילידת ניו יורק, היא עיתונאית וסופרת. שרי מנדל אוחזת בתואר ראשון מאוניברסיטת קורנל ובתואר שני בכתיבה יוצרת מאוניברסיטת קולורדו סטייט. לימדה כתיבה באוניברסיטת מרילנד ובפן סטייט.

חסדי הלב השבור - זהו ספרה השני של שרי מנדל. קדם לו "כותבי השואה" (facts on file, 1999) וכתבות רבות לעיתונים שונים, בכללם: "הג'רוזלם פוסט", "הניו יורק פוסט", "הפורוורד", ו"וושינגטון ג'וויש וויק". בשנת 1996 עלתה שרי מנדל לישראל והיא מתגוררת בתקוע עם משפחתה. כיום, היא עומדת בראש סדנאות התמיכה והריפוי לנשים של קרן קובי מנדל.

הספר יצא לראשונה באנגלית בשנת 2003 והודפס ב-3 מהדורות.

לסופרת שרי מנדל היו כל הסיבות בעולם לשקוע במצולות היגון והזעם. היא יכולה היתה להשתמש במוות של בנה כדי ללבות את אש הקונפליקט, אך במקום זה שרי מגישה לנו ביוגרפיה יפהפיה כתובה כמעט כפואמה סיפורית המתעדת את המעבר מצער ואבל לאהבה, חמלה ונתינה.

משפחת מנדל גמרה אומר לא לתת לחייהם להיות נשלטים על ידי שנאה. כדי לשמר את רוחו של קובי הקימו שרי ובעלה סט את קרן קובי מנדל המציעה סדנאות וקבוצות תמיכה וריפוי לאמהות שכולות, לאלמנות ולכל המשפחה השכולה. כמו כן מקיימת הקרן, מדי קיץ ובחופשות בתי הספר, קייטנות לכחמש מאות ילדים ממשפחות נפגעות טרור. למימון פעולות הקרן אחראי סט היוצא מדי חודש למסע גיוס כספים בארה"ב.

הרצאות עם שרי מנדל

 

 
 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.