ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
להגשים
להגשים


ערן שטרן

ערן שטרן

ערן שטרן, מנטור עסקי, מחבר רב המכר "להגשים – מימוש אישי וכלכלי בעולם מלא אפשרויות", מומחה ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם של אנשים ומרצה מבוקש.

שטרן הינו בעל ניסיון רב בניהול וליווי אנשים להשגת תוצאות פורצות דרך בחייהם. אליו פונים מנכ"לים ובעלי עסקים המחפשים דרך להגדיל את רווחיות עסקיהם, מנהלים ועובדים המעוניינים לקדם את עצמם לרמות השפעה גדולות יותר, יזמים שמחפשים את דרכם העצמאית בכדי שיוכלו לעסוק במה שהם אוהבים וגם להגשים עצמם כלכלית.

במסגרת עבודתו כמנהל בכיר בחברת אינטל העולמית, ניהל שטרן פעילויות בין לאומיות בהיקפים של מיליוני דולרים, הנהיג צוותים ואנשים ברחבי העולם וביסס קרירה מבטיחה ומצליחה. במהלך שנותיו באינטל, ערן ביסס עצמו כמנטור מוביל לעובדים ולמנהלים בארגון, ואף ליווה רבים מהם בדרכם למשרות ניהול בכירות בארגון כיום.

בשיאה של הקריירה הניהולית שלו, הרגיש שטרן כי אינו ממצה עצמו יותר במקום בו הוא נמצא. בניגוד מוחלט לכל היגיון בריא, ואשר נאמר לו על ידי הסובבים אותו, החליט לעזוב את "כלוב הזהב" ולממש את ייעודו על ידי ליווי אנשים להגשמת יעדיהם וחלומותיהם הנועזים ביותר.

שטרן ייסד את חברת "יוצא מהכלל" אשר בזמן קצר הפכה לחברה מובילה בתחומה, המעניקה מוטיבציה, כלים וסביבה תומכת להגשמה כלכלית ואישית לעשרות אלפי אנשים בארץ ובעולם.

שטרן, בעל תואר ראשון בהנדסה, ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, נבחר על ידי בוב פרוקטור (הידוע מהספר וסרט שובר הקופות "הסוד"), להיות בין תלמידיו האישיים, לאמן וללוות אנשים להשגת תוצאות יוצאות דופן. אלפי אנשים שמעו עד כה את הרצאותיו בכל הארץ, והקנו לו את המעמד של מרצה מבוקש בקרב קהלים רבים, ארגונים וחברות.

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.