ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים
100 שיעורים על החיים
100 שיעורים על החיים

סודותיהם של המצוינים
סודותיהם של המצוינים

30 יום עם אלון גל
30 יום עם אלון גל

אלון גל

אלון גל

אלון גל מאמן אישי ועסקי המופיע בתוכנית הטלויזיה 'משפחה חורגת'. תוכנית האימון של אלון גל מיועדת ליצירת תהליך מתמיד של שיפורים בתא המשפחתי בנושאי פרנסה וכלכלה. מסלול ליווי ייחודי מבטיח שאכן המתאמן יגיע להישגים ברמה האישית ועל זה אלון גל לא מוותר.

המסרים של אלון גל אינם שגרתיים. לפעמים הם יוצרים התנגדות, אבל אלון גל לא רואה בזה פסול. הוא מבין ששינוי גורם לחלק מהאנשים התנגדות ורואה בכך התחלה של שינוי ופריצת דרך. את המסרים האלה מעביר אלון גל וצוותו במספר אופנים: פגישה קבוציתי ופגישה אחד על אחד.

אימון משפחתי, לשיטתו של אלון גל, מורכב ממספר שלבים: פגישת היכרות, אימון שבועי ומפגשי ליווי. אלון גל מדגיש את מפגשי הליווי שלדעתו שומרים על הישגי התהליך ומטמיעים אותו במשפחה. הכלים המעשיים, שחלקם הם פרי פיתוח ייחודי, מאפשרים פריצת דרך אמיתית בחיים ובתוכנית הטלויזיה אלון גל מלמד אותם אחד לאחד.

במסגרת תוכנית הטלויזיה, אלון גל מתחיל לטפל בנושאים הכלכליים אבל מיד נוגע בהורות, בזוגיות ובשאר תהלכים במשפחה. זה נראה חודרני ומפולשני אבל לפעמים ההסתכלות מבחוץ היא שמאפשר את השינוי. לטענתו של אלון גל, אנשים מתלבטים עם עצמם אבל לא רואים את עצמם מבחוץ - זה הקושי וזהו גם המקום שבו נכנס לתמונה המאמן האישי אלון גל.

הרצאות עם אלון גל

 

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.