ספרים   אודות מועדון קריאה   צור קשר  
מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים

פסטיבל מספרי סיפורים 2012

חוה"מ סוכות, 1-8 באוקטובר 2012 בתיאטרון גבעתיים

פסטיבל מספרי סיפורים 2012 חוגג את שנתו ה- 19 וייתקיים בחוה"מ סוכות, 1-8 באוקטובר 2012 בתיאטרון גבעתיים, דרך השלום פינת דרך יצחק רבין, רחוב רמז 40. זהו המקום בו תוכלו לשמוע אלפי סיפורים. שבעה ימים של פסטיבל עם סיפורים מצחיקים, מרגשים, מרתקים ומפתיעים. בזה אחר זה עולים על במת פסיטבל מספרי סיפורים אנשים מן השורה ואנשים שאינם מן השורה ומספרים סיפור. תמיד זה סיפור אישי שלהם שבו היו מעורבים.

במהלך פסטיבל מספרי סיפורים 2012 תשמעו סיפורים של מאחורי הקלעים, כאלה שלא ניתנה להם במה במדיה. אנשים ששימשו בתפקיד צבאי או אזרחי, ציבורי או פרטי עולים בזה אחר זה ומספרים בנימה אישית על רגע מרגש, על רגע מסעיר, על סיטואציה וכל זאת מהזוית האישית שלהם.

פסטיבל מספרי סיפורים 2012 יערך בחול המועד סוכות בתיאטרון גבעתיים ויימשך שבעה ימים עם מאות משתתפים ועשרות מופעים. בתוך תיאטרון גבעתיים מתקיים פסטיבל מספרי סיפורים בשלושה אולמות: האולם הגדול, האולם הקטן ו- המועדון. במהלך ימי פסטיבל מספרי סיפורים יתקיימו ברחבת הפסטיבל אירועים הפתוחים לקהל הרחב ללא תשלום.

פסטיבל מספרי סיפורים 2012 - תוכנית יומית

טרם נקבעה

פסטיבל מספרי סיפורים 2012 - המופעים הגדולים

טרם פורסם

ההיסטוריה של פסטיבל מספרי סיפורים

בשנת 1993 יצא לדרך בגבעתיים פסטיבל מספרי סיפורים הראשון כמפגש של סופרים, משוררים ואנשי במה. יוצר הפסטיבל הוא יוסי אלפי איש תיאטרון ומשורר. לאחר שש שנים נוספות בהן התקיים בחולון, הוא חזר בשנת 2001 לגבעתיים. עם הזמן גובש הפסטיבל כאירוע קבוע בנוף התרבות הישראלית. הפסטיבל זכה להצלחה רבה כבר משנתו הראשונה ועם השנים הלך והתפתח מבחינת מגוון האירועים וכמות המשתתפים וכיום ביסס את מעמדו כאירוע הפונה לאלפי אנשים ומשקף את הישראליות על כל גווניה.

מייסדו ומנהלו האומנותי של הפסטיבל הנו יוסי אלפי - איש תיאטרון, סופר, מספר סיפורים, איש תקשורת רדיו וטלוויזיה.

בשנת 2012 יחגוג פסטיבל מספרי סיפורים את שנתו ה- 19. הפסטיבל, בניהולו האמנותי של יוסי אלפי, מספר את סיפוריה המרתקים של מדינת ישראל ותושביה דרך עיניהם של מאות מספרים - אנשי תקשורת, אמנים, אנשי צבא, פוליטיקאים, אנשי תעשיית הבידור, משוררים, סופרים ועוד רבים מכל קצוות החברה הישראלית וגווניה.

פסטיבל מספרי סיפורים יערך בחול המועד סוכות, עד אז יש הרבה זמן לקרוא ספרים שיצאו לאחרונה. אתם מוזמנים לקרוא על סופרים בצד ספרים מומלצים. קריאה מהנה.

לפרטים נוספים אודות פסטיבל מספרי סיפורים, הקש כאן

ספרים חדשים

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.