מועדון קריאה של ספרים
מאז 2002
מועדון קריאה של ספרים

סטימצקי - אירועי תרבות ספרות

אירועי תרבות סטימצקי מביא בפניכם לוח אירועים ספרותיים הכולל מספר סוגי פעילויות: אירועי השקה, הרצאות של סופרים, הרצאות על ספרים, דיונים בעקבות ספר, מפגשי סופרים וכדומה המתרחשים כולם בחנויות ספרים סטימצקי.

כל האירועים המתקיימים בחנויות סטימצקי ספרים הם חינם.

במידה ומתקיימים אירועים ספרותיים בחנויות סטימצקי ספרים בהם יש זמן התכנסות לפני מועד תחילת האירוע, זמן האירוע המצויין בלוח אירועי תרבות יהיה המוקדם מבין שניהם. עם זאת, בגוף ההודעה יהיו רשומים הזמנים המפורטים של תחילת ההרשמה ושל תחילת האירוע.

אתם מוזמנים ליטול חלק במיגוון אירועי תרבות ספרות ברשת חנויות ספרים סטימצקי.

ספרים חדשים

את

את

כתר הברזל

כתר הברזל

המלאך הנופל

המלאך הנופל

נגד בדידות - מחשבות

נגד בדידות - מחשבות

נערת החודש- ינואר פברואר מרץ

נערת החודש- ינואר פברואר מרץ

נתתי לך ללכת

נתתי לך ללכת

מחיר השתיקה

מחיר השתיקה

החיים אחריך

החיים אחריך

פעם היה לי לב

פעם היה לי לב

הבחורים בסירה

הבחורים בסירה

על שפת המים

על שפת המים

גלוי ונעלם

גלוי ונעלם

אושרליה

אושרליה

חיים מושלמים

חיים מושלמים

שקרים קטנים גדולים

שקרים קטנים גדולים

לרשימת כלל אירועי ספרות תרבות

ערי סטימצקי פורש

ערי סטימצקי, בנו של מייסד רשת חנויות הספרים סטימצקי ומי שמכהן מזה שנים ארוכות כיו"ר החברה, הודיע היום על פרישתו מהתפקיד. סטימצקי יסיים את תפקידו כבר בסוף חודש אוקטובר 2007. את תפקיד היו"ר ימלא מיום פרישתו של סטימצקי, אמיר קס, מנכ"ל משותף ומייסדה של קרן מרקסטון שרכשה את הבעלות על החברה באוקטובר 2005 תמורת סכום של 200 מיליון שקל.

עם ההודעה על פרישתו אמר סטימצקי: "למעלה משמונים שנה מאז פתח אבי ז"ל את חנות הספרים הראשונה שלו ברחוב יפו בירושלים היתה סטימצקי מילה נרדפת לספרים. אני מרגיש שנפלה בידי זכות גדולה להשתתף בבניין אחד המותגים הפופולריים בישראל, לתרום לקידום תרבות הקריאה, לעבוד עם צוות עובדים ומנהלים מסור ומוכשר ועם מו"לים בארץ ובחו"ל – מאבני היסוד של התרבות בעולמנו. אני מעביר את המושכות לאחר כ-40 שנה לידיהם המצוינות, המנוסות, המוכשרות ובעלות הערכים של איריס בראל, אמיר קס ורון לובש שכבר עמדתי על יכולותיהם הרבות להמשיך בפיתוח הרשת ובשגשוגה".

"עזיבתו של ערי סטימצקי את ענף הספרים תורגש ללא ספק ואנחנו בטוחים שהוא ימשיך לתרום לו גם בעתיד", אמר אמיר קס.

ערי סטימצקי שומר לעת עתה על שתיקה בכל הנוגע לתכניותיו אך על פי ידיעות שפורסמו בשבועות האחרונים בעיתונות, נראה כי בכוונתו להיכנס כשותף בחברת "נווה פארמה" העוסקת ביבוא ופיתוח תרופות טבעיות וכמשקיע בחברת סטארט אפ ישראלית של מיכשור רפואי.

ערי סטימצקי הצטרף לרשת חנויות סטימצקי, שייסד אביו, עם שחרורו מהצבא בשנת 1963, כמעט ארבעה עשורים לאחר הקמתה. עשר שנים מאוחר יותר מונה לתפקיד מנכ"ל הרשת ובשנת 1980 הפך ליו"ר החברה. סטימצקי, שבתחילת דרכה החזיקה סניפים בביירות, דמשק, בגדד, קהיר ואלכסנדריה, נחשבת כיום לאחת מ-250 החברות הגדולות במשך הישראלי עם 150 חנויות בעשרות ערים וישובים. חנויות הרשת פועלות כיום גם בלונדון ובלוס אנג'לס. מקור

לאתר סטימצקי לחץ כאן

השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד ואין בו בכדי לפגוע ו/או ליצור אפליה כלשהי.